Skip to main content

Organizacja wydarzeń na świeżym powietrzu wiąże się z koniecznością zatroszczenia się o dobre samopoczucie gości. W tym celu warto zadbać nie tylko o miejsce do schronienia się przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi (np. upałem albo nagłym deszczem), oprawę muzyczną czy różne atrakcje, ale też smakowite potrawy oraz napoje. Należy przy tym pamiętać, by były one podawane w odpowiedni sposób. Znaczne ułatwienie podczas organizacji letnich imprez stanowią jednorazowe naczynia i opakowania gastronomiczne. Jakie są ich rodzaje oraz zalety?

Rodzaje opakowań i naczyń jednorazowych przydatnych podczas letnich imprez

Podczas letnich imprez przydadzą się jednorazowe opakowania gastronomiczne oraz naczynia takie jak:

  • talerzyki lub tacki – te wykonane z wytrzymałych materiałów elementy (np. plastikowe, styropianowe) są dostępne w wielu rozmiarach, kolorach i kształtach, dzięki czemu można bez trudu dopasować je do tematyki przyjęcia,
  • foremki – takie papierowe czy aluminiowe akcesoria świetnie nadają się do podawania różnych wypieków, a także drobnych przekąsek,
  • kubeczki plastikowe – lekkie, łatwe w przenoszeniu oraz niezwykle wytrzymałe.

Dobrym pomysłem będzie też przyszykowanie zapasu pojemników na ciasto lub inne dania. Dzięki temu goście zyskują opcję, by zabrać do domu kawałki ulubionych potraw.

Zalety stosowania jednorazowych opakowań gastronomicznych

Do najważniejszych zalet stosowania jednorazowych opakowań gastronomicznych oraz naczyń można zaliczyć:

  • szybsze sprzątanie – brak konieczności zmywania, a także łatwość utylizacji po użyciu,
  • wygodny transport – bezproblemowy przewóz pojemników zarówno pustych, jak i wypełnionych różnymi potrawami,
  • wygląd dopasowany do tematu imprezy – komplet jednorazowej zastawy stołowej da się łatwo dostosować tak, by pasował np. na przyjęcie urodzinowe.

Ponadto warto zauważyć, że jest to rozwiązanie pomagające w zachowaniu odpowiedniej higieny, gdyż każdy gość otrzymuje nieużywane nigdy wcześniej naczynie lub opakowanie.

Hurtownia jednorazowych opakowań gastronomicznych: BMiHZ PAMAR

W BMiHZ PAMAR oferujemy produkty papierowe, plastikowe, styropianowe, aluminiowe oraz wykonane z innych wytrzymałych materiałów. Naszym Klientom proponujemy wyłącznie talerzyki, tacki, kubeczki, foremki czy pojemniki pochodzące od sprawdzonych producentów. Wszystkie jednorazowe naczynia i opakowania gastronomiczne, które mamy w ofercie, charakteryzuje wysoka jakość wykonania. Zapraszamy do współpracy z naszą hurtownią!

Leave a Reply