Chemia profesjonalna

Chemia domowa, artykuły gospodarcze

Chemia profesjonalna

Profesjonalna chemia gospodarcza charakteryzuje się zwiększoną wydajnością i skutecznością działania – co ma przełożenie oszczędność czasu potrzebnego na przygotowanie miejsca do pracy.

W szczególności polecamy płyny o właściwościach dezynfekcyjnych i bakteriobójczych, wydajne, wysokoskoncentrowane płyny do mycia i pielęgnacji podłóg laminowanych i drewnianych. Preparaty do gruntownego czyszczenia uporczywych zabrudzeń w łazienkach i sanitariatach.

Płyny do mycia podłóg i posadzek, niskopieniące preparaty do mycia naczyń w zmywarkach profesjonalnych, środki chemiczne do usuwania tłustych plam, osadów, zacieków i zabrudzeń.

Ważnym elementem każdego biznesu restauracyjnego jest szybkie pozbywanie się zabrudzeń powstałych w procesie przygotowania potraw. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo skuteczne rozwiązania do czyszczenia i konserwacji: piekarników, rożna, grilli płyt grzewczych, kuchenek , rusztów i patelni.

Profesjonalne środki czyszczące są także bezpieczne dla powierzchni ze stali szlachetnej, laminatów czy elementów emaliowanych.
W naszych magazynach dostępne są środki do neutralizacji nieprzyjemnych zapachów i odświeżacze powietrza nadające charakterystyczny zapach danemu miejscu.

Chętnie pomożemy w doborze odpowiednich środków do prowadzonego przez Państwa biznesu – zapraszamy!

Chemia profesjonalna do sprzątania

Specjalistyczne produkty chemiczne są niezbędne do skutecznego i efektywnego czyszczenia różnych powierzchni czy materiałów. Są one przeznaczone do zastosowań komercyjnych oraz profesjonalnych, umożliwiając sprzątanie biur, hoteli, szpitali, restauracji, kawiarni, obiektów użyteczności publicznej, a także wielu innych miejsc, w których wymagany jest wysokim poziom czystości. Nasza hurtownia już od kilkunastu lat zaopatruje w środki czystości piekarnie, punkty gastronomiczne, zakłady przetwórcze czy cukiernie. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, oferujemy niezawodną chemię profesjonalną do sprzątania, która poradzi sobie ze wszystkimi zabrudzeniami.

Higiena na najwyższym poziomie — tylko dzięki sprawdzonym preparatom

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest zachowanie czystości w obiektach gastronomicznych, ale nie tylko. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom Klientów, oferujemy rozbudowany asortyment z działu chemia profesjonalna. Hurtownia to idealne miejsce do tego, aby zaopatrywać swoją firmę w większe ilości potrzebnych środków z zachowaniem wyjątkowo korzystnych warunków cenowych. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem i składania zapytań ofertowych.

Profesjonalna hurtownia — środki czystości do wszechstronnych zastosowań

Chemia profesjonalna do sprzątania charakteryzuje się zwiększoną wydajnością i skutecznością działania, co okazuje się istotnym aspektem w zakresie prowadzenia biznesu. Prowadzona przez nas hurtownia to miejsce, w którym prezentujemy szeroki asortyment, m.in.:

 • płyny bakteriobójcze,
 • preparaty do mycia podłóg,
 • specjalistyczne środki do usuwania tłustych plam,
 • specyfiki do mycia naczyń,
 • preparaty do neutralizacji nieprzyjemnych zapachów.

Z przyjemnością pomożemy w doborze chemii profesjonalnej dostosowanej do potrzeb konkretnego biznesu. Zapraszamy do podjęcia współpracy!

W szczególności proponujemy:

Pobierz katalog

pobierz-raport
chemia-gospodarcza
chemia-gospodarcza
chemia-gospodarcza
chemia-gospodarcza
chemia-gospodarcza
chemia-gospodarcza
chemia profesjonalna
chemia profesjonalna
chemia profesjonalna
chemia profesjonalna
chemia profesjonalna

Przykładowe produkty z asortymentu

Masz pytania ?
Chcesz złożyć zamówienie ?

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live at enim porttitor facilisis.

Zadaj pytanie

  Zobacz pozostałe

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

  Gastronomia

  Piekarnictwo

  Opakowania do zgrzewu

  Chemia profesjonalna

  Higiena

  Zabezpieczanie przesyłek

  Nadruki indywidualne

  Siatki do paletyzacji