O nas

Firma „PAMAR” powstała w 1999 roku jako jednoosobowa działalność gospodarcza, z czasem dzięki sumiennej i ciężkiej pracy załogi staliśmy się wiodącym w Polsce Zachodniej dystrybutorem opakowań.

Pamar

Kim jesteśmy?

Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w branży zaopatrując kompleksowo cukiernie, piekarnie, sklepy, punkty gastronomiczne, zakłady produkcyjne i przetwórcze.

Własna flota samochodów dostawczych oraz duża powierzchnia magazynowa pozwala nam na sprawną realizacje zamówień, a nasi fachowi handlowy są zawsze do Państwa dyspozycji.

Szanowni Państwo jeśli szukacie opakowań dla swojego biznesu to „Centrum Opakowań Pamar” będzie doskonałym wyborem.

O nas
Prezentacja firmy

Poznaj nas – zobacz film

Play Video
Pamar - O nas
Podstawowa działalność

Czym się zajmujemy ?

Naszą podstawową działalnością jest hurtowa sprzedaż opakowań. Wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze przedsiębiorstw z branży piekarniczo-cukierniczej. To właśnie one każdego dnia potrzebują najwięcej torebek papierowych na drożdżówki i pączki, woreczków foliowych do podawania pieczywa, aluminiowych tacek, pater i pojemników plastikowych na ciasta, torty i inne wypieki.

Wspieramy dystrybucję

Kompleksowa obsługa

Wspieramy także inne firmy zajmujące się dostawą i dystrybucją pieczywa i słodkości, w tym sklepy spożywcze i sieci handlowe. Pomagamy im spełniać narzucane przez inspekcję sanitarną wymogi dotyczące obrotu produktami spożywczymi. Jesteśmy bowiem nie tylko hurtownią opakowań gastronomicznych, ale też dystrybutorem profesjonalnych środków czystości. Dostarczamy opakowania plastikowe punktom gastronomicznym i zakładom produkcyjnym.
Potrzebują one nie tylko pojemników i opakowań do żywności, ale też akcesoriów do paletyzacji i zabezpieczania towaru na paletach. Choć branża piekarnicza i cukiernicza jest w miarę stabilna i odporna na gwałtowne wahania koniunktury, nie skupiamy się tylko na niej. Od lat w naszym kraju obserwuje się bowiem spadek konsumpcji pieczywa.

Pamar - O nas

Nie tylko opakowania

Już jakiś czas temu postawiliśmy na dywersyfikację źródeł przychodów. Drugim filarem oferty Pamaru są myjnie bezobsługowe. Po polskich drogach jeździ coraz więcej aut. W przeliczeniu na 1000 mieszkańców oficjalne nasycenie wynosi 600. To więcej nie tylko od średniej unijnej, lecz od największych krajów Europy Zachodniej. Spory odsetek gospodarstw domowych ma po dwa samochody. Z drugiej strony ze względu na restrykcyjne przepisy dot. ochrony środowiska auta nie można umyć w dowolnym miejscu.

Bez narażania się na mandat pojazd wyczyścimy tylko na działce z odpływem kanalizacyjnym. Najwygodniej zrobić to właśnie w myjni bezdotykowej. Obecnie Pamar posiada trzy takie obiekty: w Nowej Soli, Bytomiu Odrzańskim oraz Żaganiu, z czego dwa ostatnie są otwarte całodobowo. We wszystkich stosujemy ekologiczne detergenty oraz zaawansowane systemy oczyszczania ścieków.

Domek letniskowy

Znamy wymagania współczesnego biznesu. Wiemy też, jak ważny dla produktywności pracowników jest odpoczynek.
Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do oferty wynajmu luksusowych nieruchomości: apartamentu w Nowej Soli oraz domu letniskowego w Jeziornej k. Sławy.

Apartament

Pierwszy położony jest nieopodal strefy przemysłowej. Drugi znajduje się w ustronnym miejscu nad jeziorem. W obu lokalach na gości czeka podwyższony standard oraz niezbędne przedmioty codziennego użytku. Ich eleganckie i zarazem nowoczesne wnętrza zaprojektowaliśmy tak, by cieszyły oko i zapewniały najemcom maksymalny komfort

Masz pytania ?

Napisz do nas

Adres

Pamar

ul. Zielonogórska 63A

67-100 Nowa Sól

Kontakt

+48 68 455 12 20

pamar@opakowania-pamar.pl