Opakowania do zgrzewu

Wysoka jakość

Pojemniki do zgrzewu

Jako jedna z większych hurtowni opakowań plastikowych w zachodniej Polsce staramy się identyfikować powstające na rynku trendy i z wyprzedzeniem dostosowywać pod nie swój asortyment.

Nasza oferta nie ogranicza się do standardowych rozwiązań.
Prowadzimy sprzedaż opakowań jednorazowych o nietypowych kształtach, rozmiarach i konstrukcji

Pojemniki do zgrzewu

Pojemniki, które nie są zamykane tradycyjną przykrywką, a zgrzaną folią, cieszą się coraz większym uznaniem na rynku gastronomicznym. Co przemawia za sukcesem tego rozwiązania? Z jakich materiałów wykonane są tacki do zgrzewu? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej hurtowni opakowań oraz obejrzenia katalogu dostępnego na stronie.

Tacki do zgrzewu

Oferujemy dostarczenie różnego rodzaju pojemników i tacek do zgrzewu:

 • jednokomorowe (np. na sushi, porcję dania z makaronu, curry itp.),
 • dwukomorowe (oddzielające od siebie np. ryż, kopytka albo ziemniaki od sosu lub warzyw),
 • trzykomorowe (oddzielające od siebie 3 różne składniki posiłku, na przykład frytki, surówkę i rybę).

Pojemniki do zgrzewu, w których rozdzielone są poszczególne komory, skutecznie zapobiegają mieszaniu się składników. Dzięki temu frytki dłużej pozostają chrupiące, a na przykład ziemniaki nie zostają zabarwione przez buraczki. Zgrzana do tacki folia precyzyjnie przylega do wszystkich ścianek, dzięki czemu zawartość każdej komory jest stuprocentowo odseparowana od pozostałych. Proponujemy trzy kolory pojemników: białe, czarne oraz transparentne.

Tacki styropianowe czy plastikowe?

W ofercie naszej hurtowni opakowań dla gastronomii znajdziesz zarówno styropianowe, jak i plastikowe tacki do zgrzewu. Który rodzaj wybrać? Styropian ma lepsze właściwości termoizolacyjne, dlatego dłużej pozwala cieszyć się gorącym posiłkiem. Pojemniki plastikowe natomiast są bardziej szczelne i odporne na ewentualne uszkodzenia mechaniczne, zajmują też nieco mniej miejsca. Oprócz tacek oferujemy zaopatrzenie Twojego lokalu w profesjonalną zgrzewarkę oraz zapas wybranej folii do zgrzewu (wybierz interesującą Cię szerokość, grubość, długość albo dodatkowe właściwości, np. Easy Peel czy Anty Fog).

Hurtownia opakowań do zgrzewu

Dlaczego warto wybrać pojemniki do zgrzewu zamiast tradycyjnych rozwiązań? Korzyści jest wiele:

 • prawidłowo zgrzany pojemnik jest całkowicie szczelny — może w nim znaleźć się rzadki sos, który nie wycieknie w czasie transportu. Folia idealnie przylega do wszystkich ścianek opakowania oraz jego komór, dzięki czemu składniki dania nie zmieszają się ze sobą;
 • rozwiązanie jest w dłuższej perspektywie bardziej opłacalne dla firmy, ponieważ cienka folia jest po prostu tańsza od tradycyjnych plastikowych przykrywek,
 • klienci restauracji realizujących zamówienia na dowóz coraz częściej oczekują tego rozwiązania, bo jest wygodne — wystarczy oderwać folię, by móc raczyć się posiłkiem, którego nie trzeba przekładać na talerz,
 • transport zgrzanych pojemników nie sprawia trudności — dania można ustawić pionowo, a w razie np. gwałtownego hamowania i przewrócenia się pojemnika, nic nie stanie się z jego zawartością dzięki perfekcyjnej szczelności zamknięcia.

Chcesz zamówić tacki plastikowe i styropianowe? Skontaktuj się z hurtownią opakowań, by uzyskać szczegółowe informacje o pojemnikach do zgrzewu.

Możemy Państwu zaproponować:

Pobierz katalog

pobierz-raport
pojemnik-zgrzewany-torba
opakowanie-galeria
opakowanie-galeria
opakowanie-galeria
pojemnik-zgrzewany
opakowanie-galeria

Przykładowe produkty z asortymentu

Masz pytania ?
Chcesz złożyć zamówienie ?

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live at enim porttitor facilisis.

Zadaj pytanie

  Zobacz pozostałe

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

  Gastronomia

  Piekarnictwo

  Opakowania do zgrzewu

  Chemia profesjonalna

  Higiena

  Zabezpieczanie przesyłek

  Nadruki indywidualne

  Siatki do paletyzacji